156. árverés - 20. tétel
Balog György
A' Cornelius Neposnak Avagy Aemilius Probusnak Hires Nevezetes Hadi Fejedelmeknek Életekrül, és Cselekedetekrül irt Könyve. Most pedig Magyar nyelvre fordittatott ~ által, Sopronban 1700. Esztendőben.
Kassán, 1763. Akademiai Betűkkel. |
(8)+290p. |
A mű először 1701-ben jelent meg. |
Kopottas, korabeli félbőr-kötésben. A gerincen kis sérüléssel. |