156. árverés - 281. tétel
Turgenyev, (Ivan Szergejevics)
Apák és fiúk (Ford. Trócsányi Zoltán)
(Bp., 1935. Athenaeum ny.) |
283p. A fordító kihúzott, de tisztán olvasható ajánló soraival: |
"Méltóságos Szily Kálmán államtitkár urnak mély tisztelettel Trócsányi Zoltán." |
Erősen kopottas, kiadói vászonkötésben. |