156. árverés - 310. tétel
Fáy András
~' újabb eredeti Meséi és Aphorizmái. Második kiadás.
Pest, 1828. (Trattner-Károlyi) |
1t.+(2)+VIII+(1)+10-192+(5)p. |
A mű először 1824-ben jelent meg. |
Aranyozott gerincű, XX. századi félvászon-kötésben. |
Szüry: 1325. |