156. árverés - 41. tétel
Bod Péter
Smirnai Szent Polikárpus, Avagy, Sok keserves háborúságok között magok Hivataljokat Keresztyéni Szorgalmatossággal Kegyesen viselö erdélyi réformátus püspököknek historiájok
(Nagyenyed, 1766. Kiss ny.) |
(22)+216+(4)p. Első kiadás. |
A kötet 26 erdélyi református püspök életrajzát tartalmazza. |
Kopottas, korabeli bőrkötésben. A gerinc felső részén kis sérüléssel. A címlap alsó részét levágták, ez a szöveg utolsó sorát és a keretdíszt is érinti. |
Szüry: 601. |