156. árverés - 481. tétel
Przseválszkij, Mikhájlovics Nikoláj
Zajzánból Khámin át Tibetbe és a Sárga folyó forrásvidékére. ~ orosz ezredes harmadik utja Közép-Ázsiába. Oroszból dolgozta Csopey László.
Bp., 1884. Franklin. |
495p. (Utazók könyvtára.) |
Enyhén kopottas, kiadói félvászon-kötésben. |