156. árverés - 482. tétel
Vámbéry Ármin
Közép-ázsiai utazás, melyet a Magyar Tudományos Akadémia megbizásából 1863-ban Teheránból a Turkman sivatagon át, a Kaspi tenger keleti partján Khivába, Bokharába és Szamarkandba tett és leirt ~
Pest, 1865. Emich G. |
XX+399+22p.+11t.+1 színes, kihajt. térk. (enyhén sérült, a kötet végébe helyezve) Első kiadás. |
Restaurált, aranyozott, kiadói vászonkötésben. |