156. árverés - 7. tétel
Méltóságos losontzi Gróff Bánffi György az erdélji gubernátor Ur Eő Excellentziájának, midőn 1795-dikben, Sz. Mihálly Havában Méltóságos Gróff Bathyáni Ignátz Erdélji Püspök Ur ö Excellentziájánál Károlj Fejér-Várt egész Méltóságos Házával meg-jelent, Készített Köszöntő-Versek
(Gyulafehérvár), 1795. (Püspöki ny.) |
(5)p. |
Hozzá:
In honorem excellentissimi... d. d. comitis Ignatii de Batthyán perpetui in Németh-Újvár... Episcopi Transylvaniae... dum is sui festum recoleret nominis coram Frequentia Spectatorum perquam illustri producta a studiosa Juventute Alba-Carolnensi Tragaedia.
Alba-Carolinae, 1797. Typis Episcopalibus. (9)p. |
A gerinceken papír-, illetve vászoncsíkkal. |