Második nap 148. árverés - 156. tétel
Störck, (Anton) Antal
Orvos könyv, Mellyet... ~... Német Nyelven Irott. Maga Nemzete hasznára pedig minap Bétsben lákván, ugyan ott Magyar-Nyelvre forditott Milesz Josef. I-II. darab [egybekötve].
Bétsben, 1778. Trattner Tamás ny. |
(32)+339+(2)+208+(37)+117+(3)p. |
A szerző legritkább műve. Egyetlen kiadás. A második rész után önálló lapszámozással rendelkező, „Ezen orvos könyvben elő forduló orvosságok” címet viselő rész található. |
Vászonnal pótolt gerincű, kopottas, korabeli bőrkötésben. |
Győry: 208. old. |