Második nap 148. árverés - 37. tétel
Zanchi, Joseph
Physica p. ~... inscripta honoribus... Caroli Alexandri ducis Lotharingiae... dum... Joannes Comes Patatich de Zajesda... universam philosophiam publice propugnaret ex praelectionibus... ~
(Bécs, 1748.) Ex typographia Kaliwoda. |
(6)+380+(2)+374+(29)p.+XIII kihajt. t. |
A jezsuita természettudományosságot képviselő Zanchi 1710-ben született Fiuméban, később Bécsben (többek között a ma-gyarországi diákokat oktató Theresianumban), Passauban, Grazban és Görzben tanított. |
Korabeli, enyhén kopott, aranyozott gerincű bőrkötésben, a kötéstáblákon és néhány levélen szúrágás nyomaival. |