Második nap 148. árverés - 66. tétel
Ausztriai általános polgári törvénykönyv kihirdettetett az 1852 november 29. nyiltparancscsal Magyar-, Horvát- és Tótországban, a Szerbvajdaságban és a temesi bánságban, az ezen törvénykönyvre vonatkozó, a függelékben foglalt utólagos rendeletekkel együtt — Allgemeines bürgerliches Gesetzbuch... I-III. rész [két kötetben].
Bécsben, 1853. cs. k. udvari és álladalmi ny. |
(1)+XXI+(4)+110+(1)+395 oldalpár; (1)+122 oldalpár+(1)p. |
Az osztrák polgári törvénykönyv kiterjesztése a volt magyar fennhatóságú területekre. |
Javított, díszesen aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. |