Második nap 148. árverés - 75. tétel
Prileszky, (Pál) Paulus
Quadripartitum juris consuetudinarii inclyti Regni Hungariae ad elaborandum suspectum, in suos libellos redactum, et tractans... Per ~
Sopronii, 1743. Typis Joannis Philippi Rennau. |
19+(4)+105+(28)+1382+(4)p. |
Kopott aranyozású, korabeli bőrkötésben. |