Második nap 148. árverés - 9. tétel
Molnár Ferenc
Égi és földi szerelem. Dráma 5 felvonásban. Rippl-Rónai József öt kőnyomatú képmellékletével.
Bp., 1922. Pantheon. |
159p.+5t. (színes, hártyapapírral védett) Számozott (122./500), a szerző és a művész által aláírt példány. |
Aranyozott, kiadói bőrkötésben. Kis kopásnyomokkal. |