101. árverés - 129. tétel
Flirt. Szalonélczlap. 40 szám az első évfolyamból [két kötetbe kötve].
Bp., 1903. (Korvin Testvérek ny.) |
Heltai Jenő által indított humoros, pikáns, gazdagon illusztrált hetilap, színes, részben szecessziós borítókkal (4 számé hiányzik). Az egyes számok beazonosítása a körülvágás és bibliográfiai leírás hiánya miatt szinte lehetetlen. A feltehetően összesen két évfolyamot megért folyóiratot Lakatos nem ismeri, közgyűjteményeinkben csak szórványszámai találhatók. |
Kopottas aranyozású, kiadói vászonkötésben. Az első táblákra egy-egy színes borító felragasztva. Lakatos: 0 |