101. árverés - 135. tétel
Tóth Béla
A magyar anekdotakincs. Gyüjtötte és magyarázza ~. I-VI. kötet.
Bp., (1899-1904.) Singer és Wolfner. |
(4)+399+(1)p.; 384p.; (4)+398+(2)p.; 388p.; 375p.; (4)+376+(4)p. Mühlbeck Károly rajzaival gazdagon illusztrálva. |
Kopott aranyozású, korabeli vászonkötésben. Szüry: 4674. |