101. árverés - 166. tétel
Keleti Arthur
Pax vobiscum. Das ist: Eines Dichters Hirtenbrief... Übersetzt von Heinrich Horvát.
Bp., 1923. Amicus. |
63+(3)p. Fáy Dezső rajzaival. Számozott (36./26-100) példány. |
Kner Erzsébet műhelyében készült, aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben, sérült védőborítóval. |