101. árverés - 185. tétel
Kisfaludy Sándor
~ minden munkái. Kiadja Toldy Ferenc. Egy kötetben.
Pest, 1848. Heckenast. |
1t.+XXXII+1232h. |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. A gerinc alsó részén kis sérüléssel, ettől eltekintve gyönyörű példány. Szüry: 2544. |