101. árverés - 202. tétel
Könnye Alajos
Népszerü ásványtan, kapcsolatban a gazdászat- s iparüzlettel, az uj tanszervezet nyomán algymnasiumok, rendezettebb népiskolák s iparos tanoncok használatára szerkeszté ~
Kolozsvártt, 1854. Burián Pál. |
(4)+106+(1)p. |
Korabeli félvászon-kötésben. A gerincen kis sérülésekkel. |