101. árverés - 208. tétel
Laclos, Choderlos de
Veszedelmes viszonyok. Levelek, amelyeket egy társaságban összegyűjtöttek és némely más társaságok okulására közrebocsátottak. Forditotta Benedek Marcell. I-II. kötet [egybekötve].
(Bp., 1921.) Genius. |
(2)+XVI+251+(5)+240p. Számozott (XIII./XXV), merített papírra nyomtatott példány. |
Díszesen aranyozott, kiadói bőrkötésben. Apró kopásnyomokkal. |