101. árverés - 210. tétel
Jenö Lechner. Mit einer Einleitung vom Künstler. — With preface by the artist.
Genf, 1930. Meister der Baukunst. |
1t.+XLII+72+XVIp. Az arab számmal ellátott levelek kétoldalán fényképekkel. Dr. Hütl Dezsőnek dedikált példány. |
Hozzá: Lechner Jenő sajátkezűleg aláírt, gépelt kísérő levele 2 levél, 1 gépelt oldal. Fejléces levélpapíron. Kelt: Bp., 1930. VI. 23. Levélborítékban. |
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. |