101. árverés - 294. tétel
Szalay László
II. Rákóczi Ferencz bujdosása. I. kötet. I-II. füzet [unicus].
Pest, 1864. Lauffer. |
XII+304p. |
A műnek csupán az első két füzete látott napvilágot, a szöveg mondat közben szakad meg. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |