101. árverés - 339. tétel
Varga Nándor Lajos
A rézkarc. Könyv a rézmaratásról, a rézkarc történetének rövid összegzésével.
Bp., 1935. O. M. Kir. Képzőművészeti Főiskola. |
VII+209+(2)p.+13t. (eredeti rézkarcok, előttük egy-egy címlevéllel) Lapszámozáson belül 30 egészoldalas táblával. Számozott (X./150) példány. |
Kiadói vászonkötésben. |