101. árverés - 41. tétel
Pestszenterzsébet, Kispest és környéke. Sajtó alá rendezte: Dr. Ladányi Miksa. Az előszót írta: Dr. Chikán Béla.
Bp., 1936. M. V. M. Kiadóhiv. |
330+(1)p.+8t. (Magyar városok monografiája. XVIII.) |
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. |