101. árverés - 64. tétel
Elsberg, R. A. v(on)
Elisabeth Báthory. (Die Blutgräfin.) Eine Sitten- und Charakterbild von ~. Zweite, vermehrte Auflage.
Breslau, 1904. Schlesische Veralags-Anstalt. |
269+(3)p.+8t. (1 kihajt.) |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Hozzá: Reviczky Bertalan, revisnyei: Báthory Erzsébet. Egy XVII. századi párját ritkitó bünügyi pör. Történelmi adatok nyomán irta --. Német eredetiből forditotta: Visnyovszky Emil. Pöstyén, 1903. Gipsz H. ny. 59p.+2t. |
Kiadói papírborítóban. |