101. árverés - 79. tétel
Fáy András
Kedv-Csapongások ~tól. I-II. kötet [egybekötve].
Pesten, 1824. Füskúti Landerer Lajos. |
2t. (rézmetszetű címkép+díszcímlap)+135+(1)p.+2t. (rézmetszetű címkép+díszcímlap)+180p. |
A szellemes, anekdotázó stílusban írt novellákat tartalmazó kötetet illusztráló bájos rézmetszetek Lehnhardt Sámuel munkái. |
Enyhén kopott aranyozású, korabeli félbőr-kötésben. Szép példány. Szüry: 1314. |