Bp., 1906. Pallas. |
127p. Lapszámozáson belül Nagy Sándor egészoldalas rajzával. Első kiadás. |
A címlap előtti levélen Kosztolányi Dezső sajátkezű, ifjúkori tulajdonosi bejegyzése olvasható. |
Enyhén kopottas gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Az eredeti borító bekötve. Prov.: Dr. Kozocsa Sándor gyűjteményéből. Szüry: 57. |