101. árverés - 81. tétel
Fazekas Mihály
Lúdas Matyi. Eredeti magyar rege négy levonásban.
(Békéscsaba, 1917. Tevan.) |
36+(1)p. Lapszámozáson belül Divéky József négy egészoldalas rajzával és könyvdíszeivel. Számozott (120./21-300) példány. |
A Tevan kiadó amatőr sorozatának negyedik darabja. |
Kiadói vászonkötésben. Az aranyozás kicsit megkopott. A hátsó előzéklap részben pótolva. |