103. árverés - 102. tétel
A városlődi takácscéh (Leinweber) 31 pontból álló, kéziratos szabályzata 1768-ból
A leveleket díszes, kézzel festett keret övezi. 9 levél, 16 beírt oldal. Kelt: Városlőd, 1768. V. 23. |
Zsinórral átfűzött, aranyozott, nagyszombati bőrkötésben. A hátsó kötéstábla felső sarka sérült, hiányos. The manuscript regulations of the weavers guild in Városlőd, in German, 16 pages. In gilt leather binding in the Nagyszombat style. Slightly damaged. |