103. árverés - 5. tétel
Ungersk lyrik i Svensk översättning. Samlad och försedd med inledning av Béla Leffler. Utgiven av Ungerska sällskapet.
Stockholm (Gyoma), 1922. (Kner ny.) |
159+(1)p. Dedikált: "Báró Bornemissza Gyuláné sz. Bethlen Klára Őnagyméltóságának hódoló tisztelettel Leffler Béla Stockholm 1922 november" |
A bibliográfia csak piros bőrkötést ismer. |
Kner Erzsébet műhelyében készült, Kozma Lajos díszeivel ékesített, aranyozott, kiadói (fekete) bőrkötésben. Kis kopásnyomokkal. With a dedication. Original leather designed by Lajos Kozma. Lévay -- Haiman: 1.331/C. |