104. árverés - 121. tétel
Grandpierre Edit
A kolozsvári Szent Mihály templom
(Kolozsvár), 1936. Minerva. |
45+(2)p.+9t. Lapszámozáson belüli illusztrációkkal. (A Budapesti Kir. M. Pázmány P. Tudományegy. Művészettört. és Keresztényrég. Int. dolgozatai. 33.) |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |