104. árverés - 128. tétel
Hatvany Lajos
Zsiga a családban. I-II. kötet.
(Bp., 1929.) Genius. |
1 színes t.+(4)+269+(3)p.; 1 színes t.+(4)+273+(1)p. Számozott (41./50), aláírt, névre szóló példány. (Urak és emberek. I.) |
Enyhén kopottas, díszesen aranyozott, kiadói bőrkötésben. A második kötet gerincén kis sérülésekkel. |