104. árverés - 132. tétel
Hölgyek kertészeti kézikönyve. Idegen források után forditotta Székely Irén. Összeállitotta egy nagyvilági hölgy [Wohl Janka]. Számos képpel.
Bp., 1894. Athenaeum. |
(2)+261p.+8t. Lapszámozáson belül számos szövegközti illusztrációval. |
Díszesen aranyozott, festett, kiadói vászonkötésben. |