104. árverés - 153. tétel
Kecskeméti naptár, vagy kalendáriom Krisztus urunk születése után 1871-dik közönséges, azaz 365 napból álló évre. Huszonhatodik évi folyam.
Kecskeméten, (1870.) Rév-Komáromi Salamon Antal. |
(48)p. Szövegközti fametszetekkel. |
Enyhén sérült, kiadói papírborítóban. Az elülső borítón Kecskemét fametszetű látképével, a hátsón buzogányos vitéz alakjával. A gerinc felső sarkára vászoncsíkból formált hurkot ragasztottak. |