104. árverés - 212. tétel
Győry Vilmos
Mese-könyv az ifjuság számára. Hazai és külföldi művekből összeállitva s részben átdolgozta ~.
Bp., 1873. Légrády Testvérek. |
1 színes t.+(4)+122p.+7 színes t. |
Restaurált, kiadói félvászon-kötésben. Az első táblára felragasztott, színes, rajzos borítóval. |