104. árverés - 218. tétel
Verne, Jules
A Fekete Indiák. Irta ~. Forditotta: Zempléni P. Gyula.
Bp., 1901. Eisler G. |
270+(1)p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával. (--- összegyüjtött munkái. 3.) |
Aranyozott gerincű, festett, rajzos, kiadói vászonkötésben. |