104. árverés - 264. tétel
Szily Kálmán
A magyar nyelvújítás szótára. A kedveltebb képzők és képzésmódok jegyzékével. I-II. rész [egybekötve].
Bp., 1902-1908. Hornyánszky Viktor. |
XV+403+(1)+XII+(1)+406-662+(1)p. Károlyi Árpádnak dedikált példány. Két levelet felcseréltek, hiány nincs. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Az eredeti borítók bekötve. |