Bp., 1913. (Hornyánszky.) |
(8)+LXXXIVp. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával (feliratos hártyapapírral védett, felragasztott képek) és szövegközti illusztrációkkal. ("Századok legendái" különlenyomata.) |
Kiadói félvászon-kötésben. Az első borítón dombornyomású címerrel. Felül aranymetszéssel díszítve. |