104. árverés - 304. tétel
Weidmann, F(ranz) C(arl)
Ausflüge und Wanderungen durch Oesterreich, Obersteyermark und einen Theil Ungarns. Von ~.
Wien, 1841. Carl Gerold. |
XX+307p. |
A címben jelzett magyar utazás Pozsonyra és a Fertő-tó környékére terjedt ki. |
Díszesen aranyozott gerincű, enyhén kopottas, korabeli félbőr-kötésben. |