104. árverés - 314. tétel
Nagy Sándor, K(ereki)
Ne bántsd az állatot! Az állatvédő törvények példákban. 200 koronával megjutalmazott mű. A magyar nép és az ifjuság számára irta ~.
Bp., 1893. Rózsa Kálmán és Neje ny. |
186+(2)p. Szövegközti rajzokkal. (Az Orsz. Állatvédő-Egyesület könyvtára. I.) |
Korabeli vászonkötésben. A gerincen apró sérülésekkel. |