104. árverés - 36. tétel
Chyzer Kornél, dr.
Bártfa-fürdői emlékkönyv. Második kiadás.
Eperjes, 1895. Id. Divald Károly.. |
1t.+62+(1)p.+13+27 kihajt. t. A római számozás téves, hiány nincs. |
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. A gerincen kis sérülésekkel. A kötés laza. |