104. árverés - 39. tétel
Századunk névváltoztatásai. Helytartósági és miniszteri engedéllyel megváltoztatott nevek gyűjteménye. 1800-1893. Eredeti okmányok alapján összeállította a Magyar Heraldikai és Genealógiai Társaság egyik igazgató-választmányi tagja.
Bp., 1895. Hornyánszky Viktor. |
(2)+253+(1)p. |
Aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. A gerincen apró sérülésekkel. |