104. árverés - 74. tétel
Garay Antal
Párisi és hazai emlékeim 1848-1849.
Gyoma, 1914. Kner Izidor. |
174+(1)p.+4t.+11 mell. (nagyrészt kihajt., az egyik egy tízleveles nyomtatvány hasonmása) Garay Ákos rajzaival illusztrálva. Lapszámozáson belül két egészoldalas táblával. A Kner-bibliográfia 20 mellékletet említ, valószínűleg a többleveles hasonmás egyes |
Korabeli vászonkötésben. Az enyhén sérült, eredeti borító bekötve. Lévay -- Haiman: 1.231. |