106. árverés - 155. tétel
[Kulcsár Ernő] Baczur Gazsi
Jogász humor! Adomák és jellemző vonások a jurátus és patvarista, a jogász- és ügyvédbojtár életből. Összegyüjté: ~.
Bp., 1878. Lauffer Vilmos. |
164p. |
Enyhén sérült gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Az utolsó levél alsó sarkát letépték, szöveghiány nincs. |