106. árverés - 176. tétel
Kecskeméti naptár, vagy kalendáriom Krisztus urunk születése után 1866-dik közönséges, azaz 365 napból álló évre. Huszonegyedik évi folyam.
Kecskeméten (Budán), 1865. Rév-Komáromi Salamon Antal (Bagó Márton ny.) |
(48)p. |
Enyhén sérült, kiadói papírborítóban. Az elülső borítón Kecskemét fametszetű látképével, a hátsón buzogányos vitéz alakjával (alattuk kis versikével). A gerinc felső sarkára vászoncsíkból formált hurkot ragasztottak. |