106. árverés - 181. tétel
Kempelen Győző
7 hét Jósefstadtban. Átélte és irta ~.
Szeged, 1861. Szerző. |
(2)+222p. |
A kötetbe ragasztva: Kempelen Győző sajátkezű levele ismeretlennek "Mélyen tisztelt aranyos Bátyám!" megszólítással, melyben Damjanich János özvegye nevében kéri a címzettet, hogy az ígért verset küldje el. 2 levél, 3 beírt oldal. Monogramos levélpapíron. Kelt: Pest, 1869. XII. 12. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Szüry: 2430. |