106. árverés - 206. tétel
Szent János mennyei jelenésekről való könyve. Márffy Ödön kőrajzaival.
Bp. (Gyoma, 1921.) Amicus (Kner ny.) |
46+(2)p.+5t. (eredeti kőnyomatok) Számozott (190./101-200) példány. |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Lévay -- Haiman: 1.323/B. |