106. árverés - 231. tétel
Matlekovits Sándor
Magyarország közgazdasági és közművelődési állapota ezeréves fennállásakor. I-II. kötet.
Bp., 1897. Pesti Könyvnyomda-Rt. |
XV+550+(2)p.+4 színes, kihajt. térk.+4 kihajt. mell.; (8)+1124p. (Magyarország közgazdasági és közművelődési állapota ezeréves fennállásakor és az 1896. évi ezredéves kiállitás eredménye. I-II.) |
Hozzá: Az 1896. évi ezredéves kiállitás eredménye. A kiállitás szervezete és berendezése. Bosnyákország és Herczegovina kiállitása. Bp., 1897. (Pesti Könyvnyomda-Rt.) (8)+493p. Lapszámozáson belül egészoldalas és szövegközti képekkel. (Magyarország közgazdasági és közművelődési állapota ezeréves fennállásakor és az 1896. évi ezredéves kiállitás eredménye. III.) A sorozat kilenc kötetben teljes. |
Kopottas gerincű, aranyozott kiadói bőrkötésben. |