106. árverés - 233. tétel
Fouqué de la Motte, (Friedrich Heinrich Karl)
Undine. Rege. Forditotta Radványi Ernő. Gedő Lipót és Pólya Tibor tiz szines műmellékletével.
Bp., 1920. Kultura. |
186p.+10 színes t. |
Enyhén kopottas gerincű, kiadói félvászon-kötésben. |