106. árverés - 266. tétel
Hőgyes Endre, Dr.
Emlékkönyv a Budapesti Királyi Magyar Tudomány Egyetem Orvosi Karának multjáról és jelenéről. Magyarország ezredéves fennállásának ünneplése alkalmával irta és szerkesztette ~.
Bp., 1896. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. |
XXXVI+1003+(1)p.+24t.+3 kihajt. mell. (2 színes) Szövegközti illusztrációkkal. (A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat könyvtára LXXIV. kötet.) |
Gottermayer Nándor műhelyében készült, díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. Az eslő kötéstábla közepén préselt címerrel. |