Pest, 1844. Heckenast. |
XVI+(4)+224p. (Megye-rendszer hajdan és most. Első kötet.) |
Hozzákötve: Megye-hivatalok Pest, 1844. Heckenast. (8)+216p.+1 kihajt. mell. (Megye-rendszer hajdan és most. Második kötet.) Hozzákötve: Megye kiadási rendszer s megye statistika. Első rész. Tiszán inneni és Tiszán túli megyék. Pest, 1847. Geibel Károly. (8)+198p.+22 kihajt mell. (Megye-rendszer hajdan és most. Harmadik kötet. Első rész.) A sorozat negyedik kötete (a megyei statisztika második része) 1848-ban jelent meg. |
Kopottas gerincű, későbbi félvászon-kötésben. |