106. árverés - 292. tétel
A Homolka József térképész által készített, színes lapot Eggenberger adta ki a XX. század elején. Vászonra vonva, hajtogatva. Mérete: 580 x 820 mm. Szalaggal megköthető, korabeli vászontokban. |